Jdi na obsah Jdi na menu

Turnaje

Jaro 2016

18. - 19.6. 2016 JAKO CUP Hradec Králové

21. - 22.5. 2016 Ondrášovka Cup finálový turnaj v Benešově (na tento turnaj postoupí pouze vítěz kvalifikace)

7.5. 2016 Slavia Tour Praha (na tomto turnaji jsme zatím pouze náhradníkem)

9. a 10.4. 2016 Ondrášovka Cup - kvalifikační turnaj v Nespekách

Zima 2015/2016

12. a 13.března 2016 E.ON EURO CUP 2016 Třeboň

Na závěr sezóny se zúčastníme v Třeboni dvoudenního mezinárodního turnaje, přičemž ve skupině A bude našim soupeřem SK Sigma Olomouc, FAAZ Praha, 1.FK Příbram, FC Písek a ŠK Slovan Bratislava

Olomouc 7.2. 2016

Krásný a velice silně obsazený turnaj v Olomouci jsme zvládli se ctí. Z 11-ti nominovaných hráčů se 7 z nich omluvilo ze zdravotních důvodů. Proto nám museli pomoci hráči z Táborska a pro takto oslabenou sestavu bylo šesté místo velice solidním umístěním. Narozdíl od Brna kluci skutečně bojovali, makali a nebýt nepovedeného začátku v zápase s Trenčínem, mohli hrát dokonce o medaile. Jednoznačně nejlepším hráčem byl vyhlášen z týmu SKP Matěj Růžička.

Brno 24.1. 2016

Za několik posledních měsíců náš naprosto nejhorší výkon. Byl to prakticky nepovedený výlet do Brna, kdy se nedařilo nikomu. Ale i takový je fotbalový život právě v těchto nejmenších kategoriích.

Linc 4.1. 2016

Po dohodě s FMA České Budějovice jsme se společně zúčastnili mezinárodního turnaje v Linci. Po obrovských herních výkyvech jsme obsadili po druhém místu ve skupině celkově místo čtvrté, ale z hlediska herní činnosti to bylo pro trenéry velké zklamání. Díky novoroční atmosféře se hráči více věnovali prodejním stánkům, které se v českých podmínkách nevidí, než samotné hře.

Suchdol nad Lužnicí 5.12. 2015

Tradičního Vánočního turnaje se zúčastňujeme pravidelně, vždy se velice těšíme na pozvání neboť se o turnaj domácí organizátoři velice starají. Jako každoročně navštívili malé fotbalisty malí čerti a andělé.Spokojeni jsme byli nejenom s třetím místem, ale skutečně s čertovskou atmosférou.

Sezimovo Ústí 28.11. 2015

Na pozvání našich kamarádů z Tábora jsme se zúčastnili krásného turnaje v Sezimově Ústí. Turnaj jsme po špatném úvodu (dvou remízách) nakonec vyhráli, ovšem jen díky zaváhání všech našich soupeřů.

České Budějovice 8.11. 2015 Beach aréna

Turnaj v plážovém fotbale byl pro nás naprostou premiérou, takže kromě třetího místa jsme si užili spoustu zábavy.

Podzim 2015

Slavia Tour pro ročník 2007 - Praha 10.10. 2015

Z celé řady podzimních turnajů vybíráme asi ten nejhezčí, nejtěžší a pro nás určitě nejúspěšnější.