Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zápasy

Jaro 2016

Na jaře nás oproti podzimu z Minirepublikou ve skupině A, Krajským přeborem mladší přípravky a Okresním přeborem mladší přípravky čeká nová soutěž Minirepublika - skupina B za účasti FC Viktoria Plzeň, 1.FK Příbram, Bohemians Praha 1905, FAAZ Praha, FC MAS Táborsko.

 

Zima 2015/2016

Krajská halová liga pro ročník 2006 - Týn nad Vltavou

V rámci základní části soutěže jsme odehráli devět těžkých zápasů s bilancí 4 výhry a 5 proher. Do finálové skupiny jsme se tudíž neprobojovali, ale jen díky těsným porážkám s Táborskem 2:4 a s Hradištěm 1:2.

Okresní halová liga pro ročník 2007 - SKP ČB

V okresnísoutěži jsme po základní části obsadili 2.místo, neboť jsme po osmi výhrách prohráli 0:5 se Šumavanem Vimperk. V této skupině jsme již odehráli i první finálový turnaj, Vimperku jsme vrátili porážku výhrou 3:0 a protože jsme dokázali vyhrát i ostatní 3 zápasy, figurujeme průběžně na vedoucím místě finálové skupiny.

Doplňková halová soutěž  pro ročník 2007- SCM Složiště

Přestože jsme v základní části vyhráli z 9-ti zápasů 7 utkání, požádali jsme pořadatele pro nadstavbu o zařazení týmu do skupiny o 6-10 místo, abychom mohli dát daleko větší prostor opět našim nejmenším hráčům.  

 

Podzim 2015

Minirepublika pro ročník 2007 - skupina A

Na podzim 2015 jsme se zúčastnili podzimní části Minirepubliky. Odehráli jsme dva zápasy s každým ze šesti soupeřů. S SK Slavií Praha jsme prohráli 3:5 (Horčička, Jůza, Vávra) a 2:11 (Kršík, Horčička). S AC Spartou Praha jsme vyhráli 7:1 (Horčička 2, Kortan 2, Malík, Kršík, Vávra) a prohráli 2:6 (Kršík, Šimek). S FC Spartou Brno jsme vyhráli 9:2 (Kršík 2, Malík 2, Růžička, Teplý, Vávra, Horčička, Jůza) a 6:4 (Kršík 3, Horčička 2, Malík). S FC Baníkem Ostrava jsme vyhráli 7:2 (Vávra 3, Kortan, Malík, Teplý a Horčička) a 4:2 (Jůza 2, Růžička 2). S ŠK Slovan Bratislava jsme vyhráli 4:1 (Matoušek 2, Kršík, Vávra) a remizovali 2:2 (Kršík, Horčička). S MŠK Žilinou jsme vyhráli 9:4 (Matoušek 3, Vávra 3, Jůza, Teplý, Malík) a 6:0 (Kršík 2, Šimek 2, Kortan a Horčička).

Hodnocení trenéra - už samo o sobě, že si tuto soutěž můžeme zahrát je pro kluky fantastické. Odehráli jsme řadu zápasů s nejlepšími týmy České i Slovenské republiky. Herně i výsledkově se nám velmi dařilo, ale je třeba dodat, že ne vždy jsme hráli proti nejlepším hráčům soupeře. Proto i nadále musíme poctivě trénovat a těšíme se na jarní část soutěže

Krajský přebor mladší přípravky

V Krajském přeboru mladší přípravky jsme odehráli neuvěřitelný podzim. Ze 14-ti zápasů jsme 14 krát zvítězili při skóre 246:66. Soutěž v Krajském přeboru se hraje na dvou hřištích, kdy se výsledky z obou hřišť sčítají. Ze všeho nejdůležitější byly však skvělé výkony všech hráčů. Větší kluci vyhráli proti A týmům soupeře 13 ze 14-ti zápasů, menší hráči měli proti B týmům soupeře bilanci 10-2-2. Za celý podzim jsme tudíž utrpěli pouze 3 porážky a všechny z nich byly o jediný gól.

Hodnocení trenéra - jako trenér bych díky úžasnému podzimu nerad hodnotil výsledky, ale rád bych kluky pochválil za tréninkovou docházku, protože co se v tréninku naučili, ve všech zápasech dokázali beze zbytku prodat.

Okresní přebor mladší přípravky

V Okresním přeboru mladší přípravky za ůčasti 12-ti týmů jsme v 11-ti zápasech prohráli pouze jediný, ovšem 3:10 s Rudolfovem.

Hodnocení trenéra - v této soutěži dáváme největší prostor nejmenším klukům a nebo nováčkům, kteří se k nám přidali až v průběhu podzimu. Přesto do týmu zapadli skvěle a proto, že je při zápasech táhnou dopředu ti nejšikovnější, radujeme se s nimi z každého gólu.